Jak ve Voortman-u děláme bezobslužní výrobu dostupnou

Zvyšte interakci

a ulehčete to vaší obsluze

Díky integrovaným znalostem procesů a automatizace, je vaše obsluha zbavena potřeby specifických znalostí. 24“ dotykový panel poskytuje cenné informace a návrhy pro co nejplynulejší výrobní proces. Usilovně jsme pracovali na zjednodušení a zkrácení běžných manuálních úkonů. Jednoduchost pro vaší obsluhu zaručuje vyrovnanou kvalitu výroby a maximalizuje celkovou dobu provozuschopnosti.

Abychom Vám mohli poskytnout co nejvíce zpětné vazby a informací ze stroje a aby váš stroj pro pálení plechů pracoval co nejefektivněji, byly do našeho řídícího systému VACAM přidány převratné funkce. Tímto způsobem můžete své operátory jmenovat manažery, protože jejich hlavní úkol se posune z obsluhy stroje na zakládání, odebírání a správu celé výroby. Jak? Přečtěte si více!

Pracujte bez obsluhy s funkcemi nové úrovně

Optimální účinnost – dokonce i přes noc

Plánování bez papírů

Přehled přípravy výroby (plánování) VACAM zvyšuje spolehlivost a usnadňuje plánování úloh pro přípravu práce, odstraňuje veškerou nejistotu ohledně plánování a časů procesů. Očekávané výrobní časy každé úlohy umožňují přípravu výroby tak, aby se všechny naplánované práce vešli do celkového plánovaného času. Obsluhující mohou vidět, které úlohy lze zpracovat a které potřebují další nástroje.

Efektivní seskupování úloh

Pokud si obsluha všimne určitého prostoru nebo flexibility v přípravou výroby naplánovaných úkolech, má možnost použít plánování VACAM přímo u stroje. Plánovač VACAM zobrazuje nástroje překrývající se mezi řezným plánem a proudy (amperáží), tloušťky materiálu a nástroje pro řezný plán. To pomáhá seskupovat a plánovat řezné plány efektivněji a usiluje o nejlepší možnou sekvenci úloh po dobu bezobslužné výroby.

K dispozici až 27 nástrojů

Kromě 8 nástrojů již přítomných v hlavním výměníku nástrojů, který se pohybuje s portálem, lze tento stroj rozšířit o dalších 19 nástrojů. V průběhu práce a výměny nástrojů pomocí neustále, pracovnímu prostoru, blízkého „hlavního výměníku nástrojů“, lze současně měnit další nástroje uložené v přídavném pevně umístěném výměníku. Toto celkové množství 27 nástrojů umožňuje dokonalou přípravu všech plánovaných úkolů a umožňuje delší období bezobslužného provozu s maximální dobou provozuschopnosti.

Zvýšení interakce a ulehčení pro obsluhu stroje

Nemusí to být náročné

Bezobslužné zpracování více plechů

Funkce zásobníku VACAM vám umožňuje načíst a naplánovat více plechů do seznamu paměti, aby bylo možné bez zásahu obsluhy provést více úkolů v řadě za sebou. Přehled zásobníku vám poskytuje plánované úlohy. Pomáhá snadno určit výchozí nulové body a s předstihem ukazuje požadovaný a navrhovaný spotřební materiál. Co bude dál? Pro zahájení práce stačí stisknout tlačítko!

Prodloužení bezobslužné výroby

I když vyrábíte bez obsluhy, stále je třeba provést několik manuálních operací. Funkce bezobslužného režimu obchází tyto ruční zásahy plně automatickým způsobem pomocí dostupné sady nástrojů. Pokud pracujete v bezobslužném režimu, můžete pokračovat v provozu po delší dobu. Umožňuje vám například v průběhu noci provádět plně automatické vrtání, což vám ušetří celou směnu.

Buďte tam, jen když je potřeba

Náš řídící panel zobrazuje čas na proces, počet operací, které je ještě potřeba provést a zbývající čas výroby. Ale co je nejdůležitější; ukazuje, kdy je potřebná fyzická přítomnost obsluhy u stroje pro ruční operaci. V době, kdy není potřeba obsluha u stroje, lze pracovat v jiných prostorách dílny. Jinými slovy; přidáváte hodnotu tam, kde je to v danou chvíli skutečně nejvíce potřeba.

PŘIPOJTE SE K NÁM PRO ŽIVÉ ONLINE DEMO

Podívejte se, co dokážou stroje Voortman, nebo si prohlédněte svůj vlastní výrobek vytvořený na našem stroji!

Chcete vidět demo jednoho z našich strojů nebo vidět, jak vzniká váš výrobek? Od této chvíle je možné zúčastnit se živého on-line dema stroje dle vašeho výběru a vidět výrobu vlastního produktu. Stačí nám poslat soubor vašeho produktu a naši odborníci vám řeknou vše, co potřebujete vědět, a zodpoví všechny vaše otázky, přičemž si můžete vybrat, z jakého úhlu chcete demo sledovat.

POŽÁDEJTE O VAŠE ONLINE DEMO

Po kliknutí na odkaz se Vám otevře okno s kontaktním formulářem kde můžete vybrat typ stroje/ů o který/é máte zájem.

Přečtěte si také

Tvorba webu Asimary s.r.o.