Voortman V633

Nejrychlejší vrtání, značení, popisováná a frézování

Voortman V633 je nejnovější systém z řady strojů pro vrtání a frézování.
Čtyři nezávislé dílčí osy vytvářejí nejrychlejší stroj, jaký kdy byl vyroben pro vrtání, značení, popisování a frézován. Voortman je známí svou schopností trvale dosahovat vysoké kvality a rychlosti. Implementací více dílčích os je nyní možné současně provádět tyto funkce na třech nebo dokonce čtyřech stranách současně.
A Voortman jde o hodně dál. Stroj vybaven čtyřmi dílčími osami může zpracovávat tři nebo čtyři strany současně. Vrtejte otvory, frézujte, značte a popisujte s nebývalou stabilitou, rychlostí a kvalitou. Díky své inovativní a pevné konstrukci tento stroj skutečně vyniká v oboru.

MAXIMALIZUJTE SVŮJ VÝKON

A PŘEKROČTE SVOU KAPACITU

Seznamte se s nejrychlejším vrtacím, frézovacím a značkovacím strojem na světě.

Tento stroj dělá vše najednou a je bezkonkurenčně výkonný.

Již v základném návrhu inženýři Voortman plánovali stroj, který odolá velkým silám. Síly, které se uvolňují při provádění náročného zpracování současně na všech stranách. Počáteční důraz jsme kladli na sílu a kvalitu produktu a výsledek zapůsobil na každého, kdo jej viděl v akci.

BEZKONKURENČNÍ PŘESNOST A KVALITA

BUDETE ŽASNOUT

Tento stroj je vyroben tak, aby poskytoval nejvyšší kvalitu. Stroj snadno zvládne velké síly vycházející ze tří vrtacích jednotek. Vše v tomto stroji je podřízeno stálé kvalitě, jako jsou přesné měřicí systémy, krátké délky nástrojů a velmi tuhý robustní rám. I při frézování tří stran vašeho materiálu na jeden průchod je dosahováno skutečné kvality.

AUTONOMNÍ VÝROBA S VELICE SNADNOU OBSLUHOU

POSKYTUJE ZPŮSOB, JAK SE ZAMĚŘIT NA JINÉ ÚKOLY

Tento stroj je dodáván s kompletní sadou funkcí, které poskytují skutečné rozdíly při pomoci obsluze. Příprava, výroba a údržba vyžaduje méně času obsluhy. Automatizované funkce a vestavěné vymoženosti tohoto stroje umožňují operátorům soustředit se na jiné práce ve vaší dílně a přitom pracovat bez obsluhy.


  Operační šířka (max)
  1140MM
  Operační výška (max)
  460MM
  Vrtací jednotky
  3KS
  Nástroje
  3 x 14KS

  Technická specifikace

  Voortman V633
  Pracovní rozsahmm10 x 50 - 460 x 1140
  Hmotnost polohování materiálukg15000
  Obrábění a polohováníServo pohony
  Rychlost polohování osa Xm/min25
  Rychlost polohování osa Ym/min25
  Rychlost polohování osa Zm/min25
  Vrtací jednotkyks3
  Posun vřetene v ose Xmm300
  Výměník nástrojů3 x 14
  Uchycení nástrojůSK40
  Průměr vrtákůmm5 - 40
  Řezání závitůM6 - M30
  Hmotnost strojekg12000

  Integrace do vaší výroby

  Nejrychlejší měřicí a přepravní systém profilů na trhu

  Systém pro odměřování délky podávacími válci využívá dva podávací válce pro posun materiálu. Pro přesné sledování pozice profilu jsou nainstalována dva měřící disky. Podávací válce se často používají kvůli prostoru požadovanému k instalaci a flexibilitě při integraci do většího systému. U systému s měřicími a podávacími válci je možné načíst další profil v okamžiku kdy předchozí profil prošel hranici příčných dopravníků.

  Protože podávací válec nemá vodící kolejnici, profily mohou do stroje vstupovat ze dvou stran. S Voortmanem máte na výběr jaký měřicích systém si zvolíte, což umožňuje přizpůsobit systém charakteristikám vaší skladbě výroby.

  Silný a robustní servo poháněný měřící a polohovací vozík pro zpracování mnoha malých dílů

  Voortman také nabízí silný a robustní servo poháněný měřící a polohovací vozík. Polohovací a měřící vozík je nejrychlejším dostupným měřícím vozíkem, který přizpůsobuje svojí rychlost celkové hmotnosti profilu. Díky tomu je vozík agilnější a bezpečnější pro obsluhu. Podavač drží materiál pomocí širokých čelistí, které se automaticky otáčí dle geometrie profilu. Tento měřicí systém je schopen pohybovat i těmi nejtěžšími profily bez ztráty stability.

  Polohovací a měřící vozík lze kombinovat s pásovou pilou VB - často s automatickým systémem pro odebírání krátkých kusů (SPRS), kde manipulátor upne všechny produkty až do délky 1400 mm již v průběhu řezání a pak jsou krátké kusy odeslané bokem. S polohovacím a měřícím vozíkem a se systémem pro odebírání krátkých kusů (SPRS), se vrtačka a pila stávají plně autonomními a srovnávací řezy se automaticky odhazují do samostatné nádoby. Před odchodem z pracoviště stačí na noc spustit poslední výrobní várku a ráno budou všechny produkty zpracovány a uloženy na výstupním příčným dopravníku.

  Snižte náklady lidské práce a zvyšte efektivitu

  Multi-systémová integrace (MSI) otevírá dveře pro plně automatizovanou výrobu, propojením strojů, příčných dopravníků, válečkových dopravníků, mezi-zásobníků materiálu a snímačů materiálu. Výrobní data stačí do stroje importovat pouze jednou a poté je MSI automaticky distribuuje na všechny stroje integrované ve vaší výrobní lince.

  VACAM rozhoduje o optimálním pohybu materiálu

  Na základě výroby, zákaznických preferencí a dostupného strojního zařízení v lince s MSI, VACAM automaticky rozhodne o optimální cestě k dosažení nejvyšší efektivity. MSI označuje konec přepravy surových profilů a polotovarů ze stroje na stroj. MSI znamená jeden integrovaný výrobní systém Prostřednictvím, společností Voortman vyvinutého CNC řídícího softwaru VACAM, který je instalován v každém stroji, můžete sledovat a monitorovat každý profil, výrobek a následující operace v reálném čase.

  Návrh Vašeho optimálního rozvržení

  Společně s Vámi a na základě Vašich současných nebo očekávaných výrobních charakteristik, jako typy profilů, délky vstupního materiálu a výrobků, počet procesů, pracovních hodin v týdnu a plánovaného rozpočtu, navrhuje tým Voortman celkové rozvržení výrobní linky.

  Hlavní výhody Voortman V633

  Rychlejší, než jste kdy viděli
  Až čtyři dílčí osy eliminují pohyb profilu v rozsahu 300 mm. To umožňuje vrtání a frézování tří stran současně a dokonce až čtyř stran při operaci značení a popisování. Servopoháněné osy zvládnou souběžné procesy s velkou rychlostí. Produkty s mnoha ofsetovými otvory, frézovacími operacemi na obou stranách a/nebo mnoha značkami mohou být zpracovány až třikrát rychleji.
  Vše máte připraveno po jediném přechodu profilu strojem
  Tento jediný stroj poskytuje bezprecedentní flexibilitu, pomáhá snižovat vaše logistické náklady a udržuje stálou úroveň kvality! Polohování vřetena za pomci dílčích os na V633 umožňuje provádět všechny možné operace jako vytváření zámků, přípravy svaru, frézovaní bloků a drážkování na jediné stanici. Dodatečné vrtání, popisování, značení, závitování a zahlubování umožňuje zpracovat již hotový výrobek. Maximalizujte produktivitu používáním celé řady 14 nástrojů na vřeteno a dokonce přidávejte další nebo přepínejte mezi těmito nástroji, aniž by došlo k zastavení stroje.
  Na tomto stroji se postupně pracuje
  Informace budou přidávány postupně
  Tvorba webu Asimary s.r.o.