Voortman Fabricator

VAŠE ŘEŠENÍ NEDOSTATKU KVALIFIKOVANÝCH SVÁŘEČŮ

Stavební průmysl je svědkem rychle se měnících požadavků trhu, což způsobuje několik rostoucích problémů pro výrobce ocelových konstrukcí. Nejčastěji slýchanou výzvou je naléhavá potřeba dodávat projekty podle plánu v kombinaci s neustále se snižující dostupností kvalifikovaných zámečníků a svářečů.

Zde přichází na řadu Voortman Fabricator, průlomový automatický svařovací systém pro ocelové konstrukce.

Představujeme Voortman Fabricator

Fabricator je špičkový svařovací systém pro ocelové konstrukce, jehož flexibilita vám umožňuje vybrat si za běhu mezi osazením & svářením nebo pouze bodování (osazení). Nabízíme nejrychlejší obraty, maximální efektivitu využití prostoru a flexibilitu založenou na výběru – to je to, co dělá návratnost investic nejrychlejší na trhu.

Zajistěte projekt podle plánu se spolehlivou a flexibilní svařovací kapacitou;
Získejte přístup k flexibilnímu pracantu bez personálních omezení;
Dosáhněte konzistentních, vysoce kvalitních svarů a tolerancí materiálu;
Zajistěte nejrychlejší návratnost investice na trhu.

KOMPAKTNÍ PROVEDENÍ

MALÝ PŮDORYS

Seznamte se s dokonalým řešením pro výrobce ocelových konstrukcí, kteří chtějí optimalizovat svůj pracovní prostor a zefektivnit své výrobní procesy. Díky vodicím lištám, které jsou pohodlně umístěny na jedné straně, je nakládání a vykládání snadné. Fabricator je prostorově úsporný systém, který se snadno vejde i do menších dílen díky svému kompaktnímu designu a malým půdorysům.

DÉLKA PROFILŮ

až 24 m

Svařovací délky až 24 m z něj činí ideální volbu pro zpracování rozsáhlých projektů kde se vyžaduje svařování. Aby byla zajištěna ještě větší přesnost a flexibilita, dráhy přesahují maximální délku svařování. To umožňuje robotům vybrat optimální polohu dráhy pro svařování a zároveň se vyhnout singulárním polohám. Díky této pokročilé funkci poskytuje Fabricator maximální efektivitu a výkon, což umožňuje rychlejší dokončení projektů při zachování standardů vysoké kvality.

SNADNÁ OBSLUHA

V JAKÉMKOLIV PROSTŘEDÍ

Můžete nakládat vysokozdvižným vozíkem, bočním nakladačem nebo mostovým jeřábem, což usnadňuje provoz v jakékoli dílně. Vyberte metodu, která nejlépe vyhovuje vašemu konkrétnímu rozvržení a potřebám.

RYCHLÉ OTÁČENÍ

PRO NEJÚČINNĚJŠÍ PROVOZ

Navržen tak, aby poskytoval účinné a spolehlivé svařování. To z něj dělá ideální systém pro velké sestavy s více komponentami. Robustní rotace hlavního nosníku umožňuje rychlý pohyb mezi svařovacími polohami a zajišťuje, že maximální počet dílů je připojen za kratší dobu – což z něj činí nejhospodárnější volbu.


  Max. délka nosníku
  24m
  Max. hmotnost navařovaného kusu
  180kg
  Max. výška profilu
  600mm

  Technická specifikace

  Voortman Fabricator
  Hlavní sekce typ profilůH, I, U, čtyřhranné profily
  Max. výška profilu (stojina)mm600
  Min. výška profilu (stojina)mm80
  Max. šířka profilu (pásnice)mm400
  Min. šířka profilu (pásnice)mm80
  Max. délka profilumm12 000 / 18 000 / 24 000
  Min. délka profilumm2 600
  Přidávané prvkyPlechy, L-profily, RHS/SHS, T, I/H, U, T
  Maximální zatížení robotakg180
  Max. velkost svaru na vrstvumm6
  Výška portálumm3 500
  Na tomto stroji se postupně pracuje
  Informace budou přidávány postupně
  Tvorba webu Asimary s.r.o.