Voortman V631

Voortman V630

Vrtání a frézování profilů ve třech osách

Voortman V630 má 3 nezávislé vrtací hlavy pro výrobce kteří potřebují maximální výkon. Stroj může současně vrtat stojinu i pásnice, což výrazně snižuje potřebu lidské práce a provozní náklady v průběhu výroby. Každá vrtací jednotka má vlastní 5-ti polohový automatický výměník nástrojů pro vrtáky s karbidovou špičkou, HSS vrtáky, závitníky, nástroje pro zahlubování, značení a popisování nebo pro značení středových značek na jediném výrobním seznamu. V630 je dokonalou volbou pro spojené pilo-vrtací systémy i pro velké plně automatizované linky pro zpracování profilů.

Voortman V600

Vrtání profilů na malé ploše

Vrtací systém Voortman V600 je ideální technologie pro výrobce ocelových konstrukcí i pro výrobce s omezeným výrobním prostorem. Horizontální vrtací hlava v kabině pohybující se podél profilu, zmenšuje potřebnou plochu výrobního prostoru a zároveň poskytuje celou řadu automatických funkcí, včetně vrtání, řezání závitů, zahlubování a bodového značení.

Voortman V310

Stroj pro pálení plazmou a vrtání (pohyblivý portál)

Voortman V310 CNC stroj pro pálení a vrtání plechů je vybaven vrtací hlavou pro další flexibilitu kde pálení, vrtání a značení jsou prováděny v jednom seznamu operací a procesů. Otvory až do 40 mm mohou být odvrtány karbidovými vrtáky s vrací hlavou s upnutím SK40. Díky funkcím jako přesný hřebenový převod s pastorkem a šikmým ozubením, 10-ti polohový automatický výměník nástrojů, Technologie Bezprostředního Pálení a nejrychlejší regulace výšky hořáku na trhu, dodává stroj V310 Vaší dílně bezvadnou hodnotu a snižuje Vaše náklady na díl.

Voortman V325

Vrtání, pálení a frézování těžkých plechů (průchozí)

S masivní vrtací hlavou a automatickým výměníkem pro 20 nástrojů je Voortman V325 nezbytným zařízením pro vrtání, pálení a frézování těžkých plechů. Je schopen zpracovávat plechy s tloušťkou až do 100 mm a vrtat otvory až do průměru 70 mm, což Vám ušetří čas ve srovnání s frézováním velkých průměrů do silných plechů. Rychle zvyšte svou kapacitu a úroveň automatizace s pomocí funkcí, jako je automatické odebírání plechů, automatické odjehlování, 3D pálení úkosů a 4.0 pálení plamenem. Můžete se spolehnout, že V325 bude tahounem, který Váš výrobní podnik potřebuje k růstu.