Voortman V631

Voortman V630

Vrtání a frézování profilů ve třech osách

Voortman V630 má 3 nezávislé vrtací hlavy pro výrobce kteří potřebují maximální výkon. Stroj může současně vrtat stojinu i pásnice, což výrazně snižuje potřebu lidské práce a provozní náklady v průběhu výroby. Každá vrtací jednotka má vlastní 5-ti polohový automatický výměník nástrojů pro vrtáky s karbidovou špičkou, HSS vrtáky, závitníky, nástroje pro zahlubování, značení a popisování nebo pro značení středových značek na jediném výrobním seznamu. V630 je dokonalou volbou pro spojené pilo-vrtací systémy i pro velké plně automatizované linky pro zpracování profilů.

Voortman V304

Stroj pro pálení plazmou (pohyblivý portál)

CNC stroj pro pálení plazmou Voortman V304 přináší více-hořákové pálení na vyšší úroveň rychlého a efektivního zpracování plechů. Časy a náklady na výrobu dílů se snižují díky průlomovým funkcím jako je Technologie bezprostředního pálení, korekce „I-Cut“, inhibitor strusky a snížené vedení osy X pro snadnější zakládání a odebírání plechů. To vše a k tomu nejrychlejší Voortman ovládání výšky hořáků na trhu, zlepší Váš výrobní výkon a připraví Vás na navýšení výrobní kapacity.

Voortman VB Pásové pily

Řezání profilů

Modelová řada CNC pásových pil Voortman VB je konstruována tak aby poskytla automatizované rovné i pokosové řezání řezy konstrukční oceli. Každý stroj je namontovaný na pevném rámu a je osazen nejnovější technologií se servomotory a kuličkovými šrouby. Řada VB řeže s optimální rychlostí a kvalitou pro maximální výrobní výkon.

Voortman V310

Stroj pro pálení plazmou a vrtání (pohyblivý portál)

Voortman V310 CNC stroj pro pálení a vrtání plechů je vybaven vrtací hlavou pro další flexibilitu kde pálení, vrtání a značení jsou prováděny v jednom seznamu operací a procesů. Otvory až do 40 mm mohou být odvrtány karbidovými vrtáky s vrací hlavou s upnutím SK40. Díky funkcím jako přesný hřebenový převod s pastorkem a šikmým ozubením, 10-ti polohový automatický výměník nástrojů, Technologie Bezprostředního Pálení a nejrychlejší regulace výšky hořáku na trhu, dodává stroj V310 Vaší dílně bezvadnou hodnotu a snižuje Vaše náklady na díl.

Voortman V325

Vrtání, pálení a frézování těžkých plechů (průchozí)

S masivní vrtací hlavou a automatickým výměníkem pro 20 nástrojů je Voortman V325 nezbytným zařízením pro vrtání, pálení a frézování těžkých plechů. Je schopen zpracovávat plechy s tloušťkou až do 100 mm a vrtat otvory až do průměru 70 mm, což Vám ušetří čas ve srovnání s frézováním velkých průměrů do silných plechů. Rychle zvyšte svou kapacitu a úroveň automatizace s pomocí funkcí, jako je automatické odebírání plechů, automatické odjehlování, 3D pálení úkosů a 4.0 pálení plamenem. Můžete se spolehnout, že V325 bude tahounem, který Váš výrobní podnik potřebuje k růstu.