Voortman V600

Vrtání profilů na malé ploše

Vrtací systém Voortman V600 je ideální technologie pro výrobce ocelových konstrukcí i pro výrobce s omezeným výrobním prostorem. Horizontální vrtací hlava v kabině pohybující se podél profilu, zmenšuje potřebnou plochu výrobního prostoru a zároveň poskytuje celou řadu automatických funkcí, včetně vrtání, řezání závitů, zahlubování a bodového značení.

Voortman V613

Vrtání profilů jednou osou

CNC technologie vrtání profilů Voortman V613 je osazena jednou rotující, vrtací jednotkou pro vrtání stojiny i pásnic. Provádějte více procesů na jeden přechod materiálu, jako je značení a popisování, závitování, odjehlování a zahlubování. Automatický výměník nástrojů i celková automatizace zabudovaná do konstrukce stroje eliminuje potřebu přítomnosti obsluhy u vrtací linky. Dostupné s polohovacím a měřícím vozíkem i s podávacími a měřícími válci.

Voortman V630

Vrtání a frézování profilů ve třech osách

Voortman V630 má 3 nezávislé vrtací hlavy pro výrobce kteří potřebují maximální výkon. Stroj může současně vrtat stojinu i pásnice, což výrazně snižuje potřebu lidské práce a provozní náklady v průběhu výroby. Každá vrtací jednotka má vlastní 5-ti polohový automatický výměník nástrojů pro vrtáky s karbidovou špičkou, HSS vrtáky, závitníky, nástroje pro zahlubování, značení a popisování nebo pro značení středových značek na jediném výrobním seznamu. V630 je dokonalou volbou pro spojené pilo-vrtací systémy i pro velké plně automatizované linky pro zpracování profilů.

Voortman V631

Voortman VB Pásové pily

Řezání profilů

Modelová řada CNC pásových pil Voortman VB je konstruována tak aby poskytla automatizované rovné i pokosové řezání řezy konstrukční oceli. Každý stroj je namontovaný na pevném rámu a je osazen nejnovější technologií se servomotory a kuličkovými šrouby. Řada VB řeže s optimální rychlostí a kvalitou pro maximální výrobní výkon.